Martin Lechowicz

24 godziny do końca

Za 24 godziny skończy się zbiórka funduszy na mój letni projekt: podróżowanie i pisanie opowiadań.

Jestem absolutnie onieśmielony tym ile ludzi wsparło ten projekt i to całkiem poważnymi sumami! Onieśmiela mnie fakt, że 55 osób tak bardzo we mnie wierzy. Nikt przecież nie daje pieniędzy komuś, w kogo nie wierzy.

To, muszę przyznać, dodaje skrzydeł. Znacznie bardziej niż pieniądze. Pieniądze umożliwiają działanie, ale to wiara w powodzenie powoduje, że w ogóle chce się działać.

Mam wrażenie, że gdybym wierzył w siebie choć w połowie tak mocno jak sponsorzy projektu, to mógłbym zrobić rzeczy o dużo większym rozmachu niż te, które robię.

Ale jeszcze będzie czas o tym pisać.

Póki co, kilka ogłoszeń:

Mecenasi Sztuki Nieprofesjonalnej od wczoraj mogą sobie posłuchać piosenki o komarze. Jest to piosenka z serii wyjątkowo głupkowatych przeróbek, więc nic szczególnego. Mnie akurat to bawi.

Zanim wyjadę na dobre puszczę ją w świat na YouTube - i niech się wszyscy pośmieją z komara (albo ze mnie).

Uruchomiłem też newsletter na stronie 666.nawalony.com. Jeżeli zostawisz swojego maila, co rano dostaniesz powiadomienia o nowych rzeczach na stronie. O ile akurat się pojawią. Bo jak nie, to nie dostaniesz. Bo po co zapaskudzać skrzynkę niepotrzebnymi mailami.

Newslettery to fajna rzecz. Tak samo jak subskrypcja RSS-a. Bo dzięki nim niczego ciekawego się nie przegapi, a czas się oszczędza, bo nie trzeba ciągle sprawdzać na stronie czy jest akurat coś nowego.

Oczywiście można się łatwo z takiej listy mailowej wypisać, więc rzecz jest nieszkodliwa i bez ryzyka.

Zgłosił się też sponsor specjalny - chłopaki, którzy prowadzą serwis www.BestMap.pl. Zafundowali mi między innymi przewodnik z opisem dziwnych, niezwykłych miejsc w Polsce. Mam nadzieję, że się przyda.

Już prawie koniec - a raczej początek! Od 1 lipca przechodzę w tryb wakacyjny. Podróż zacznie się w terminie, aczkolwiek niestandardowo... ale o tym to już na stronie projektu!

comments powered by Disqus

Zobacz też:

Najlepszy e-book w Polsce!

Z czterech książek, które wydałem, ta jest moja ulubiona - Martin Lechowicz.

Jak działa BitCoin? 58

Pewnie coś tam słyszałeś: jest gdzieś jakiś BitCoin i robi się popularny. Co to jest BitCoin? Jakieś komputerowe, wirtualne pieniądze. Może nawet zacząłeś czytać gdzieś artykuł na ten temat, ale odpadłeś w akapicie gdzie gość zaczął gadać o szyfrowaniu AES prywatnego klucza 512-bitowym hashem.

© Martin Lechowicz 2016. Wszystkie prawa i tak dalej.