Martin Lechowicz

Martin rzuca wyzwanie

Może nie wiecie, ale zrobiłem ostatnio taki serwis: www.wyzwanie.me

Pomysł polega na tym, że co parę dni dostajesz jakieś proste wyzwanie do zaliczenia. Przeważnie to coś prostego i szybkiego, więc czasu nie zabiera. Ale jednocześnie zmusza do pokonania przyzwyczajeń albo niestandardowego myślenia. Można się zdziwić. I można się zmienić przy okazji.

Im więcej zaliczasz, tym trudniejsze zadania przychodzą. Możesz dostawać codziennie, możesz raz na dwa tygodnie - zależy od ciebie.

Wymyśliłem to, bo chciałem sam coś takiego dla siebie, żeby trochę ruszyć tyłek, ale nikt tego wcześniej nie wymyślił. Więc ja zrobiłem. To trochę dziwne, bo serwisy internetowe się robi po to, żeby ci oszczędzić wysiłku, a ten jest po to, żeby cię do niego zmusić. Ale ja uważam, że tego nam właśnie potrzeba, a nie kolejnych rozleniwiaczy. Jak potrzebuję wyzwań. Choćby małych.

Jak chcesz wiedzieć więcej poczytaj: www.wyzwanie.me/FAQ

Serwisik nowy jest i był dotąd w fazie testów. Ale wysłał już trzy tysiące wyzwań i bawi się w to kilkaset osób. I mówią, że fajne i wciąga. I ja też się bawię i faktycznie fajne i wciąga. Odkrywam jak trudno czasem zrobić coś co się wydaje banalnie łatwe.

A, i Wyzwanie jest kompletnie za darmo, bez reklam, bez spamu. Działa bardzo szybko (ma własny serwer) i działa na wszystkim. Na komórce też.

Zerknij i jak się nie boisz wyzwań - spróbuj!
A jak spróbujesz, polecaj innym.

www.wyzwanie.me

comments powered by Disqus

Zobacz też:

Wyzwanie

Wyzwania. Zaskakujące. Codziennie i za darmo.

Sprawdź czy dasz radę!

Jak działa BitCoin? 58

Pewnie coś tam słyszałeś: jest gdzieś jakiś BitCoin i robi się popularny. Co to jest BitCoin? Jakieś komputerowe, wirtualne pieniądze. Może nawet zacząłeś czytać gdzieś artykuł na ten temat, ale odpadłeś w akapicie gdzie gość zaczął gadać o szyfrowaniu AES prywatnego klucza 512-bitowym hashem.

© Martin Lechowicz 2016. Wszystkie prawa i tak dalej.